• Tümü
  • eticaret
  • yönetim
  • danışmanlık
  • diğer
e-ticaret-yonetimi-nedir.php

E-Ticaret Yönetimi Nedir?

E-ticaret yönetimi nedir sorusunu sormadan önce , e ticaret yönetimi ne değildir sorusunu sorarak işe başlamak, sizin için başarının kapısını çok büyük oranda aralayacaktır.

devamını oku

"E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti Nedir, Nasıl Olur?"

devamını oku
Blog Preview

E-Ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

E-ticaret yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar olarak öncelikle binbir zorlukla ulaştığınız ve markanıza aşina ettiğiniz müşterilerinizi negatif etkileyecek durumlardan kaçınmalısınız.

devamını oku
Blog Preview

Kurumsal E-Ticaret Yönetimi Nedir?

Kurumsal e-ticaret yönetimi konusundan önce ‘’kurumsallık’’ denilen kelime günümüzde bir çok organizasyon ve firma tarafından profesyonel anlamda ulaşılmak istenen ama başarılması çok zor olan bir durumdur.

devamını oku

E-Ticaretin Günümüzdeki Önemi

devamını oku
Blog Preview

Tüketici Neden Online Satış Tercih Ediyor

E-ticaret alışverişi, normal hayatta alışık olduğumuz klasik alışveriş tutumuyla bazı farklılıklar göstermekte. Örnek olarak, e-ticarette 7/24 alışveriş yapma imkanınız var ama ürünü elle ve gözle yakından incelemeden alma gibi bir durumunuzda var fakat bu işi de tüketiciyi koruyarak çözülmüş durumda.

devamını oku
Blog Preview

Türkiye’de E-ticaretin Gelişimi ve Geleceği

Türkiye’de e-ticaretin gelişimi ve geleceği konusunu ele aldığımızda, Türkiye’de e-ticaret, kümülatif olarak hızlı bir şekilde artış göstermekte.

devamını oku