İlk e ticaret yazılımını 2006 yılında hayata geçiren Dörtgen Dizayn yılların getirdiği birikim ile eticaret sitesi yazılımları ve yönetimi ile ilgili tecrübelerini profesyonel bir hizmet olarak sunabileceği E-ticaret Yönetimi markası çatısı altında toplamıştır.

Online satış sektörüne yeni başlayan yada uzun zamandır içinde olan tüm firmalar için farklı çözümler üreterek, satışlarını arttırmak, var olan müşterilerine veya potansiyel müşterilerine kaliteli hizmet verebilmelerini sağlamak adına yapılması gerekenleri birleştirmiş ve paketler halinde sunmuştur. Yazılım sektöründe uzun zamandır yer almanın getirmiş olduğu birikim sayesinde olması gereken en doğru eticaret yazılımlarını geliştirirken, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirlemiş ve bu doğrultudaki deneyimlerini paylaşıma açmıştır. Kurumsal bir eticaret sitesinde yapılması gerekenleri bilmek ile uygulamak arasındaki farkları zaten sizlere Hizmetlerimiz sayfasında detaylı şekilde anlatıyoruz. Fakat bu konular hakkında hiçbir bilgiye sahip olmanıza gerek duymayacak şekilde E-ticaret Yönetimi olarak gerekli dokunuşları ve yapmanız gerekenleri sizin yerinize bizler üstleniyoruz.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde “En Kaliteli” olması gerektiği anlayışını birincil hedef olarak belirleyip, devam eden süreçte hızlı ve güvenilir desteğimiz ile işletmenizin büyümesinde rol oynuyoruz.

Sloganımız

“İşinizi Yolu Bilene Bırakın”