Sunduğumuz hizmetlerde her zaman yenilikçi ve size özel çözümler üreten uzman bir ekip olarak geliştirdiğimiz projeleri maximum verimlilikle yürütüp; zaman ve para kaybetmenizin önüne geçiyoruz.

Eticaret sitenizi kurmadan önce bilmeniz gerekenleri çalışmayı düşündüğünüz eticaret yazılımı firmanızdan tatmin edici ölçülerde almanız pek muhtemel değildir. Ya da eticaret sitenizdeki satışları arttırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için yapmanız gerekenler hakkında destek alabilmeniz, sektörünüz hakkında bilgi sahibi olmadığı halde sizi yönlendirmek isteyecek kişi / kurumlarlar tarafından yapılacaktır.
E-ticaret Yönetimi bu konular hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan, internet sitenizi seçmiş olduğunuz paket doğrultusunda yönetiyor, geliştiriyor , büyütüyor.

Peki hangi konularda ?
Eticaret sitenizi açtığınızda öncelikle bir kategori yapısı oluşturmanız gerekiyor. Tıpkı bir markete gittiğinizde hangi ürünü nerede bulabileceğinizi gösteren Şarküteri, Manav, İçecek bölümleri gibi sitenizide doğru ve kullanışlı şekilde kategorize ediyoruz.
Ürünlerinizi raflara koyarken müşterinizin rahatça ulaşabileceği ve sepete atabileceği şekilde yerleştirmek ne kadar önemli ise eticaret sitenizde de ürün girişlerinizin bu doğrultuda yapılmasını sağlıyoruz. Ürünlerinize koyacağınız etiketler satın alacağınız ürün hakkında bilgiyi içermek zorunda. Litre fiyatı paket fiyatı, kg fiyatı gibi. Tabiki bu fiyatları belirlerken mahallenizde sokağınızda yada ilçenizde aynı ürünün satış fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Sizin yerinize bu analizleri yapıyoruz ve fiyatlandırmalarınızı en doğru şekilde belirliyoruz. Kısacası bir dükkanda ürünleriniz için yapmanız gereken her adımı sizin yerinize yapıyoruz. Tek yapmanız gereken stoklarınızı takip etmek ve siparişlerinize odaklanmak.
Siparişler demişken;
Günlük kargolama yapacağınız tüm sipariş detaylarını size tek seferde sunuyoruz ve gün içinde yaşayacağınız kargolama karışıklığından kurtarıyoruz. Tabiki bu kadarla yetinmiyoruz. Günlük aylık sipariş istatistiklerinizi satış grafiklerinizi ve sepetteki kullanıcı geri bildirimlerini de analiz edip işinizi büyütmenin yollarını gösteriyoruz. Kısaca eticaret siteniz için sizin yapmanız gereken sadece siparişlerinizi kargolamak.

“Geri kalan konularda işiniz emin ellerde.”